Mk_oll_2
Розклад практичних навчальних майcтер-класів з валяння на ЛІТО 2018:

База вовни:
30 червня. База тонкої вовни. Робота з вовною у стрічці (топс, гребенная лента (рос). Різноманіття видів декору. Основа для створення шарфів, шапок, суконь, жакетів та пальто. Теорія і практика.
1 липня. База кардочесаної вовни. Робота з щільним, товстим, грубим полотном. Основа для взуття та сумок. Різниця у полотнах. Бергшафт, литовський чи 18Мк. Такі різні чи таки схожі?
Висновки по 2-х днях роботи: різниця у поведінці вовни, її структурі та методи сумісного використання стрічкової (топсової) та кардочесаної вовни.
Всі матеріали та інструменти надаються на занятті.
Вартість двох днів 5000 грн. Можливість відвідати один з двох днів за 2700 грн.
5 учасників.

Створення теплого костюму за дві пари вихідних.
7-8 липня. Спідниця-олівець або трапеція.
Зняття мірок. Побудова викройки. Вибір розкладки, що підходить під конкретну модель. Декор за бажанням. Вартість 3800 грн
14-15 липня. Жилет з вовни з активним флісом. Найзручніший одяг, що носиться з чим завгодно. Хоч закорочений, хоч до п’ят, він залишається валяним фаворитом більшості клієнтів. Створіть собі. А я навчу!
Вартість мк 4000 грн
Вартість двох мк разом 7500 грн. Матеріали не входять у варітсть мк. Всі інструменти надаються.
2 учасники.

21-22 липня. Валяні капці. Принципи роботи з товстою щільною вовною. Створення форми та об’єму для теплоти ніг. Від мірок до готового виробу. Встановлення мікропорової підошви. Ви назавжди забудете про куповані капці. Лише самі. Легко і тепло взуєтеся та взуєте родину. Два дні і ви у капцях.
Вартість 1800 грн. Всі матеріали входять у вартість. Інструменти надаються у майстерні.
4 учасники.

24-25-27 липня. Створення валяних черевиків з вовни. Три дні, що взують вас і вашу родину у нове взуття на наступні зими. Матеріали, мірки, способи та варіанти розкладки вовни. Декор, варто чи ні та який підходить до наших зим. Як показує досвід та відгуки моїх клієнтів, після валяного взуття вам не захочеться іншого. Це кайф зручності, затишку та тепла. Навіть у наших мокруватих зимах.
Вартість 3500 грн. Всі інструменти надаються у майстерні. Вовна та підошви не входять у вартість заняття.
4 учасники.

3-4-5 серпня. Жакет з вовни.
Чи може куртка? Зима чи демисезон? Ми пройдемо все. Підберемо фасон, замовимо матеріали. Заняття починається ще до нього, з прийняття рішення – створювати. На занятті знімемо мірки й побудуємо викрійку, змоделюємо і створимо жакет з шовком декором та флісом за бажанням. Будуть й кишені, і комір і кучерики у всі боки. Рекомендації по установці підкладки. Вартість 6200грн.2 учасники.Матеріали не входять у вартість. Всі інструменти надаються.

По всіх майстер-класах видається конспект з пройденого матеріалу для самостійного створення речей у домашніх умовах. Обов’язкова підтримка у ваших починаннях після навчання.

Також існують ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ. Якщо ви ніколи не валяли і не плануєте цим займатися, а бажаєте створити для себе пальто, шарф, жакет чи шапочку, чи не любите, коли увага майстра розподіляється на інших учнів і хочете «вся увага мені» – варто зв’язатися зі мною

kostetska.art@gmail.com або  +380938766445
(Viber. WhatsApp. Telegram) і ми виберемо зручний час, чи розклад для сумісної творчості. Валяймо, бо ми того варті!

Друзья, я перфекционист, и точно знаю, что для создания хорошего войлока, нужны большие коэффициенты увалки. А для больших изделий-много рабочей площади.  Я бывала на мастер-классах, где раскладывать изделие приходилось небольшими частями. Это неудобно, все друг-друга подталкивают и никакой радости создания. Будем творить в просторе и уюте. Потому, по шапкам, сумкам, валенкам проводятся групповые занятия. По одежде 1-2 человека. Всем будет достаточно места и моего внимания.

ВСЕ ИНСТРУМЕНТЫ ДЛЯ ВАЛЯНИЯ ПРЕДОСТАВЛЯЮТСЯ В МАСТЕРСКОЙ!

 

У нас возник спор. У меня и маркетолога, о использовании войлочной терминологии на страничке мастер-классов по валянию из шерсти. Да, они для начинающих, но каждый из пришедших уже вдохновился фото, или вживую увиденным валяным шарфом, валенками или пальто, почитал что-то о технике и пришел на урок, где начинаются чудеса. Достается круглая основа для валяния берета, или трехметровый стол для шарфа на шелке, или три стола для валяния пальто и жилета. А юбка! Валяная юбка вообще ни в какие рамки (ни на какие столы) не помещается, и идет раскладка блоками и частями. Так почему бы не начать сразу общение с правильных терминов?

О мастер-классах не в таблицах, а текстом. Что такое валяние и как научиться на мастер-классах? Захотеть, это, конечно самое важное, а дальше уж, где то вы, где то вселенная подсуетится и вот вы пришли ко мне на мастер класс по валянию из шерсти для начинающих. Мы начнем, с рассказа о гребенной ленте, видах шерсти, инструментах и декоративных материалах. Кто осилил первый шаг, приходит на валяние жилета, жакета или сразу пальто. Валяние платья отдельная тема. Это уже обязательно нуно-войлок, на шелке, с декорами и окрашиванием, есть где разгуляться фантазии и применить навыки раскладки и расчета построения выкройки. Менее рисковые ученицы, не имеющие возможность разложить дома пальто, применяют знания для валяния шляпок, варежек, и конечно валяния тапочек и валенок из шерсти. Места много не нужно, кухонный стол вполне подойдет, и готов валяный берет или шляпка «на завтра». Как дополнение, валяная сумка и небольшой шарф. Новый образ, настроение и восторг окружающих обеспечен.  Частый вопрос- детский войлок. Почему нет? Для самых маленьких- валяние пинеток, как только малыш начал становиться на ножки- обязательно подшиваем кожей или ставим тонкую подошву. Валяные куртки, шарфы, шапочки (сколько дети их теряют) любого дизайна, создаются с лёту.

Как и любой вид творчества, валяние (войлоковаляние, фелтиг) просит всего немного времени, стараний и желания воплощать идеи. А мастерству я вас научу!