Капці “Анатолій”
КапціУ Анатолія зірвався тромб. Встигли зробити операцію, довелося порізати ногу. Нога працює, але при ходьбі підтягується, оскільки м’язи ослаблені та погано працюють суглоби. Лікар порекомендував повстяне взуття. Яскраво-синій колір та модель вибирав сам Анатолій. Такий і лише такий! З побажаннями якнайшвидшого одужання та теплом!






















