Черевики “Валентина”

Мої перші черевики. Собі. Носила взимку, дивуючи оточуючих.

Валянки! Та зі шнурками! А сама впізнавала. Що й справді носити без шкарпеток. Що тепло і не промокають.

Можна по коліно в снігу веслувати по снігу, і не замерзну. Ось з цього моменту і зрозуміла-робити і носити взуття з повсті корисно! А потім уже гарно.

SKU: bot_002 Category: