Черевики “Валентина”
ЧеревикиМої перші черевики. Собі. Носила взимку, дивуючи оточуючих.
Валянки! Та зі шнурками! А сама впізнавала. Що й справді носити без шкарпеток. Що тепло і не промокають.
Можна по коліно в снігу веслувати по снігу, і не замерзну. Ось з цього моменту і зрозуміла-робити і носити взуття з повсті корисно! А потім уже гарно.


















