Черевички “Лідія”

Черевики були замовлені Тетяною для мами. У мами діабет, погано працюють суглоби. Гомілка не розігнути повністю, а пальчиками не зав’язати шнурки. Тому була придумана така система застібок, щоб мама сама могла взути і зняти чобітки.

Як потім говорила Тетяна, мама і знімати їх не хоче. Адже це правда, що шерсть дратує нервові закінчення в шкірі, і людям зі зниженою чутливістю весь час здається, що ноги і руки мерзнуть. У валянках та валяних рукавичках це відчуття зникає.

Перевірено, температура всередині валянки 37 градусів. Тепло.

SKU: bot_008 Category: